
Акваріум 40x25x34 см 34 л прямий Природа
- В наявності
- Код: PR740560
1 213 ₴
909,75 ₴
-25%
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акваріум – це маленький підводний світ, чарівне царство, яке живе за своїми законами. Спостереження за яскравими спритними рибками, бульбашками води, плавним похитуванням водоростей і неспішними рухами водних мешканців – найкращий спосіб заспокоїтися та розслабитися після напруженого дня.
Акваріум ТМ «Природа» об’ємом 34 л, виготовлений із якісного скла товщиною 4 мм. Акуратно оброблені краї скла та надійно проклеєні шви акваріума гарантують, що він буде дарувати оточуючим тільки позитивні враження!
Розмір: 40х25х34 см
Об’єм: 34 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Акваріум |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Конструктивна особливість акваріума | безкаркасний |
| Об'єм акваріума | 34 л |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Кришка | не передбачена |
| Довжина акваріума | 400 мм |
| Ширина акваріума | 250 мм |
| Висота акваріума | 340 мм |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Вид | Акваріум без обладнання |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 909,75 ₴

