
Забірник для сіна Trixie для гризунів з кришкою метал 20х18х12 см
- В наявності
- Код: 60891
209 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ясла для сіна Trixie створені для комфорного та безпечного харчування кроликів і морських свинок. Виготовлені з якісного металу з порошковим покриттям, ці ясла мають високу міцність і довговічність. Кришка з пластику не лише притримує сіно, але й убезпечує улюбленця від травмування.
Ясла відповідають вимогам щодо добробуту тварин відповідно до розділу 18 (AT).
Матеріали: метал, порошкове покриття; кришка – пластик.
Розмір: 20×18×12 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Тримач сіна/овочів |
| Вид тварин | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Тварина | Грызуны |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 120 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для кроликів |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 209 ₴




