
Туалет Trixie для котів Classic з рамкою синій/білий пластиковий 37х15х47см
- В наявності
- Код: 40180
559 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий туалет Trixie Classic Litter Tray для котів від провідного виробника товарів для тварин Тріксі виготовлені з високоякісного легкого пластику. Завдяки спеціальній конструкції туалет дуже зручний у використанні як для вихованця, так і для його господаря. Знімна рамка запобігає надмірному розсипанню наповнювача за межі лотка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Туалет |
| Тип | Відкритий |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Колір | Синій |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 559 ₴

