
Дряпка для котів 40x17x20 см з мʼячем картон і МДФ Trixie Рампа
- Немає в наявності
- Код: 48023*****
976 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подаруйте своєму котику подвійне задоволення з дряпкою Trixie!
Картонна панель для точіння кігтиків у поєднанні з великим джутовим м'ячом створює ідеальне місце для гри та догляду за кігтями, даруючи вашому улюбленцю багато щасливих моментів.
Картон стимулює зточувати кігтики об нього, а не об ваші меблі, а джутовий м'яч заохочує до гри, сприяючи активності та розвитку мисливських інстинктів у хвостика.
Матеріли: картон/МДФ/джут
Розміри: 40 × 17 × 20 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Кігтеточка |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Без обмежень |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 170 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 976 ₴







