
Дряпка для кошенят 35x2,5x29,5 см картонна з біла Trixie в формі миші котячою мʼятою
- Немає в наявності
- Код: 48040*****
289 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дряпка Trixie Junior – відмінний вибір для тих, хто тільки-но обзавівся кошеням. Вона допоможе маленькому пухнастику звикнути до процесу точіння кігтів і збереже ваші меблі від подряпин.
Котяча м’ята буде приваблювати вихованця, а невеликий розмір дасть можливість розмістити її навіть у маленьких приміщеннях.
Матеріли: картон
Розміри: 35 × 2.5 × 29.5 см
Колір: білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Тип | Плоска когтеточка |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Без обмежень |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Висота | 25 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 289 ₴



