
Дряпка для кошенят 31x2,5x32,5 см картонна в формі хомʼяка з котячою мʼятою світло-сіра Trixie
- В наявності
- Код: 48041
309 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дряпка Trixie – відмінний вибір для тих, хто тільки-но обзавівся кошеням. Вона допоможе маленькому пухнастику звикнути до процесу точіння кігтів і збереже ваші меблі від подряпин.
Котяча м’ята буде приваблювати вихованця, а невеликий розмір дасть можливість розмістити її навіть у маленьких приміщеннях.
Матеріли: картон
Розміри: 31 × 2.5 × 32.5 см
Колір: світло-сіра
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Тип | Плоска когтеточка |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Без обмежень |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Висота | 25 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 309 ₴




