
Фільтр Yee для акваріума внутрішній 1200 л/год 20 Вт
- В наявності
- Код: YBL-5400F****
671 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональна серія внутрішніх фільтрів для акваріума забезпечує фільтрацію, аерацію та циркуляцію води в акваріумі.
- Надійні присоски забезпечують прилягання до стінки акваріума та зменшення вібрації.
- Низький рівень шуму ≤30 дБ
- Легко розбирається й обслуговується.
- Фільтр обладнаний регуляцією подавання кисню.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YEE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 20 Вт |
| Продуктивність | 1200 л/год |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | YEE |
| Вид | Внутрішній |
| Країна-виробник | Китай |
- Ціна: 671 ₴



