
Дряпка для котів 46 см світло-сіра Trixie Міка
- В наявності
- Код: 44418
1 859 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Trixie Cat Tree Mica – це компактна та функціональна дряпка, яка стане чудовим доповненням до будь-якого будинку, де живе кіт. Це першокласний захист ваших меблів від подряпин.
- Міцна основа робить дряпку стійкою, а зверху є лежак для відпочинку улюбленця.
- Підвісна іграшка-помпон забезпечить вашому коту додаткові розваги.
Матеріали: джут – d 6 мм, плюш (поліестер) – 270 г/м²
Колір: світло-сірий
Основа: 45 × 35 см, висота: 46 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Без обмежень |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 460 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Матеріал | Джут |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 1 859 ₴





