
Підвісний міст Trixie для хомʼяка гамак з іграшками дерево і мотузка 17 х 22 х 15 см
- В наявності
- Код: 6298
519 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний міст для хом'яків Trixie – фантастичний атракціон, що неабияк розважить вашого маленького пухнастика. Складається з дерев'яної драбини з нейлоновим гамаком на приємній хутряній підкладці, з мотузкової драбини та з мотузкового кільця з дерев'яним блоком.
З такою розвагою хом’ячок точно не засумує й задовольнить свою жагу до постійного руху. Підходить і для мишей.
Розміри: 17 × 22 × 15 см
Матеріал: деревина, нейлон, поліестер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Міст |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 220 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для хом'яків |
| Матеріал | Дерево |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 519 ₴




