
Фонтан Trixie автоматичний на 2 режими пластик 1 л 20 х 12 х 23 см біло-блакитний
- В наявності
- Код: 24462
1 839 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Улюбленці обожнюють пити воду, що струменить. Тому ця поїлка-фонтан стане прекрасним способом, щоб не допустити зневоднення вашого вихованця. Особливо корисною вона буде для улюбленців, які мало п’ють.
- Два режими: вируючий струмінь або тихий потік
- Збагачує воду киснем
- Прохолодна вода завдяки її циркуляції
- Фільтр з активованим вугіллям забезпечує відмінну якість води
- Насос з автоматичною зупинкою
- Замінний фільтр: арт. 24463
Матеріал: пластик
Розміри: 1 л/20 × 12 × 23 см
"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Поїлка |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські, Без обмежень |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 1 л |
| Форма | Овальна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 120 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Об'єм | До 1 л |
- Ціна: 1 839 ₴




