
Будиночок 55x65x55 см бежевий Trixie Бохо
- В наявності
- Код: 38211
2 659 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будиночок для собак Trixie Boho – оригінальне поєднання стилю та комфорту для вашого вихованця. Виготовлений з високоякісної канви, цей будиночок має самобутній вигляд, який підкреслить затишок вашого домашнього інтер'єру.
Двостороння подушка забезпечить вашому улюбленцю м'яке та затишне спальне місце.
Неслизьке дно забезпечує стабільність будиночка на будь-якій поверхні. Будиночок розбирається.
Матеріал: бавовна, джутовий бавовняний чохол, поліестер, наповнювач з поліестерового флісу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Матеріал виготовлення | Бавовна, Поліестер, Фліс |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 550 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Будиночки-лежаки |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 2 659 ₴





