
Підвісний міст Trixie для гризунів з ланцюгом дерево 27 х 17 х 7 см
- В наявності
- Код: 61650
419 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний міст для хом'яків і мишей від Trixie – фантастичний атракціон, що неабияк розважить вашого маленького пухнастика. Складається з 2-ох дерев'яних драбин з мотузковою драбиною та кільця з сизалю з дерев'яним блоком. З такою розвагою хом’ячок точно не засумує й задовольнить свою жагу до постійного руху.
Оскільки Trixie понад усе піклується про здоров’я та безпеку вихованців, то клей, використаний в іграшці, нетоксичний для тварин і складається з гумової або целюлозної суміші.
Розміри: 27 х 17 х 7 см
Матеріал: деревина, мотузка, сизаль, метал.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Міст |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 170 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для хом'яків |
| Матеріал | Дерево |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 419 ₴

