
Будиночок Trixie для гризунів Вігвам Санні 37 х 35 х 37 см різнокольоровий
- В наявності
- Код: 62684
519 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будиночок для гризунів Trixie WigWam Sunny – це ідеальне місце для вашого пухнастого друга, де він зможе відпочити та почувати себе комфортно. Зручний і затишний, цей будиночок створений з урахуванням усіх потреб улюбленця.
На дні є підкладка з ніжного хутра, вона захищає від холоду підлоги завдяки поролоновому наповнювачу.
Нековзке гумове дно гарантує, що будиночок буде стійким і не ковзатиме по підлозі.
Для морських свинок і кроликів.
Матеріал: поліестер, поролон.
Розмір: 37 × 35 × 37 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Будиночок |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 350 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для кроликів |
| Матеріал | Текстиль |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 519 ₴




