
Дряпка Шале сіро-бежева
- В наявності
- Код: PR243474*****
2 115 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця модель дряпки ідеально підходить вихованцям різного віку. Дорослі тварини зможуть комфортно відпочити в просторому будинку і поточити кігті, а малюки із задоволенням будуть стрибати на дах будиночка і грати з помпоном, прикріпленим до стовпчика-дряпки.
Стовпчик оповитий шнуром з сизалю – натуральних волокон агави, які служать для заточування кігтиків і при цьому довго не рвуться, не дають пил і дрібні волокна.
Універсальні кольори штучного хутра зроблять дряпку «Шале» цікавим доповненням інтер'єру.
Розмір основи: 38х50 см
Висота: 52 см
Матеріал: ДСП, штучне хутро, сизаль.
* Фото реального товару, можуть відрізнятися від фото на екрані пристроїв, залежно від виду екрана та його передачі кольору.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Когтеточка-будиночок |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Без обмежень |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 520 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Матеріал | Сизаль |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 2 115 ₴


