
Короб Trixie для ласощів картонний з різдв яним принтом 30,5х15,5х36 см
- Немає в наявності
- Код: 909141_Christmas*****
134 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручна та практична картонна коробка для ласощів або іграшок. Коробка зі святковим принтом дозволить вам одночасно прикрасити оселю стильним аксесуаром і тримати речі улюбленця в порядку.
Розмір: 30,5х15,5х36 см
Матеріал: картон
* Відтінки кольорів реального товару можуть відрізнятися від фото на екрані пристроїв залежно від виду екрана та його передачі кольору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Контейнер для корму |
| Вид тварин | Кролики, Собаки, Кішки, Гризуни, Птахи |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські, Без обмежень |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Висота | 155 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 134 ₴



