
Світильник Yee для акваріума світлодіодний 18см 5 Вт
- В наявності
- Код: TN-K200
395 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Правильно підібране освітлення для акваріума має важливе значення для розвитку і життєдіяльності природніх процесів у акваріумі. Акваріумний світильник YEE модель TN-K200 підходить для акваріумів довжиною від 18-и до 30-и сантиметрів за рахунок висувних ніжок.
- Комбінація синіх та білих діодів імітує природні кольори.
- Висока яскравість без мерехтіння.
- Рівномірна передача світла.
Довжина: 18 см
Потужність: 5W
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YEE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світильник |
| Тип лампи | LED |
| Потужність | 5 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | YEE |
| Країна-виробник | Китай |
- Ціна: 395 ₴






