
Обігрівач Yee для акваріума YGH-200 скляний 28,5см 200 Вт
- В наявності
- Код: YEE-3003****
449 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія обігрівачів YGH для акваріума виготовлена з надміцного скла. Завдяки широкому діапазону регулювання температур підходить для різного типу акваріумів та їх мешканців. Простий у встановленні та експлуатації, кріплення за допомогою присосок. Зверху присутній зручний регулятор для налаштування бажаної температури. Обігрівач підтримує встановлену користувачем температуру.
Потужність: 200W
Довжина: 28.5см
Довжина кабелю: 85м
Напруга : 220V
Гц: 50-60Гц
Діапазон регулювання температури: 12-34°С
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YEE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Обігрівач |
| Потужність | 200 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Мінімальна температура | 12 град. |
| Максимальна температура | 34 град. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 285 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | YEE |
| Вид | Занурювальний |
| Матеріал | Скло |
| Країна-виробник | Китай |
- Ціна: 449 ₴





