
Фільтр Yee для акваріума внутрішній 1200 л/год 25 Вт
- В наявності
- Код: YJY-900
640 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональна серія внутрішніх фільтрів для акваріума YJY забезпечує фільтрацію, аерацію та циркуляцію води в акваріумі.
- Надійні присоски забезпечують прилягання до стінки акваріума та зменшення вібрації.
- Низький рівень шуму ≤30 дБ
- Легко розбирається та обслуговується.
- Фільтр обладнаний регуляцією подачі кисню.
К-ть фільтраційних ємностей: 2
Продуктивність: 1200 л/г
Розміри: 6.5*7.7*31см
Довжина кабелю: 113см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YEE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 25 Вт |
| Продуктивність | 1200 л/год |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Висота | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | YEE |
| Вид | Внутрішній |
| Країна-виробник | Китай |
| Об'єм | 401+ л |
- Ціна: 640 ₴





