
Фільтр Yee для акваріума навісний Nepall 250 л/год 2,5 Вт
- В наявності
- Код: NkKD-003
391 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акваріумний навісний фільтр Nepall - це ефективне та вишукане рішення для наноакваріумів. Фільтр оснащений багатошаровою фільтраційною системою для очищення води. На корпусі фільтра присутній регулятор течії. Фільтр є енергозберігаючим за рахунок низького споживання та майже безшумний.
Потужність: 2.5 W
Напруга: 220V
Довжина забірної трубки: 13.0 см
Довжина кабелю: 80.0 см
Розміри: 7.3x3.8x13.0 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YEE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зовнішній фільтр |
| Потужність | 2.5 Вт |
| Продуктивність | 250 л/год |
| Розміри | |
| Довжина | 73 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Висота | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | YEE |
| Вид | Навісний |
| Країна-виробник | Китай |
| Об'єм | 101-200 л |
- Ціна: 391 ₴






