
Фільтр Yee для акваріума внутрішній 900 л/год 20 Вт
- В наявності
- Код: YJF-500
829 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр для акваріума внутрішній. Модель: YJF-2200F
Потужність: 20W
Довжина: 26.5 см
Діаметр: 7 см
Довжина кабелю: 110 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YEE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 20 Вт |
| Продуктивність | 900 л/год |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | YEE |
| Вид | Внутрішній |
| Країна-виробник | Китай |
| Об'єм | 401+ л |
- Ціна: 829 ₴





