
Лежак для собак кавовий, 58*48*20 Pet Fashion BRIG
- В наявності
- Код: PR441488
1 395 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У пошуку ідеального лежака для вашого улюбленця?
Лежак BRIG створений для комфортного відпочинку і солодких снів. М'який, приємний на дотик, він подарує відчуття спокою і затишку. Форма лежака дозволяє вихованцеві влягтися так, щоб йому було максимально зручно. А на м'які бортики так приємно покласти голову.
Розміри: 58x48x20 см
Матеріал: 100% поліестер
Колір: кавовий
Рекомендується ручне прання при температурі не вище 30 ℃.
Відтінки кольорів реального товару, можуть відрізнятися від фото на екрані пристроїв, залежно від виду екрана та його передачі кольору.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pet Fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Колір | Коричневий |
| Форма | Овальна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Лежаки |
| Особливості | Знімна подушка |
| Матеріал | Штучне хутро |
| Порода | Для дрібних порід |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 1 395 ₴




