
Матрас Природа №2 Spayk (64*90*2)
- Немає в наявності
- Код: PR441556
438 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дбайте про комфорт своїх пухнастих друзів! Матрас для котів та собак дрібних порід "Spayk" створений, щоб подарувати максимальну зручність і затишок.
Переваги:
- Ідеально підходить для котів та собак дрібних порід.
- Легкий у догляді – тканина легко чиститься.
- Надійний і довговічний, щоб ваш улюбленець насолоджувався комфортом довгий час.
Матеріали:
Зовнішній шар: міцна тканина бязь із стильним геометричним принтом, що гарно впишеться в інтер’єр.
Наповнення: поролон, що забезпечує м'якість і підтримку для вашого улюбленця.
Матеріал: Бязь, поролон
Розмір: 44х66х2 см, 64х90х2 см, 84х112х2 см
Рекомендується ручне прання при температурі не вище 40 ℃.
* Відтінки кольорів реального товару, можуть відрізнятися від фото на екрані пристроїв залежно від виду екрана та його передачі кольору
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Матрац |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 640 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Вид | Матраци |
| Особливості | Двостороння модель |
| Матеріал | Бязь |
| Порода | Для середніх порід |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 438 ₴




