
Матрас Природа №3 Spayk (84*112*2)
- В наявності
- Код: PR441549
616 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дбайте про комфорт своїх пухнастих друзів! Матрас для котів та собак дрібних порід "Spayk" створений, щоб подарувати максимальну зручність і затишок.
Переваги:
- Ідеально підходить для котів та собак дрібних порід.
- Легкий у догляді – тканина легко чиститься.
- Надійний і довговічний, щоб ваш улюбленець насолоджувався комфортом довгий час.
Матеріали:
Зовнішній шар: міцна тканина бязь із стильним геометричним принтом, що гарно впишеться в інтер’єр.
Наповнення: поролон, що забезпечує м'якість і підтримку для вашого улюбленця.
Матеріал: Бязь, поролон
Розмір: 44х66х2 см, 64х90х2 см, 84х112х2 см
Рекомендується ручне прання при температурі не вище 40 ℃.
* Відтінки кольорів реального товару, можуть відрізнятися від фото на екрані пристроїв залежно від виду екрана та його передачі кольору
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Матрац |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Великі |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 840 мм |
| Ширина | 1120 мм |
| Висота | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Вид | Матраци |
| Особливості | Двостороння модель |
| Матеріал | Бязь |
| Порода | Для великих порід |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 616 ₴




