
Туалет Trixie для гризунів кутовий пластик 45*21*30см
- Немає в наявності
- Код: 62552_add
276 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оптимізуйте простір у клітці вашого маленького улюбленця та підтримуйте чистоту з кутовим туалетом Trixie! Цей зручний туалет спеціально розроблений для гризунів, таких як карликові кролики, та ідеально підходить для розміщення в кутку клітки, заощаджуючи корисний простір.
Підходить для карликових кроликів.
В комплекті тримач для фіксації.
Доступний у різних кольорах.
Матеріал: пластик.
Розміри: 45 × 21 × 30/30 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Туалет |
| Тип | Відкритий |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 276 ₴



